Spomienky, ktorÝch sa mOŽete dotknÚŤ

Určite aj vo vašom živote sú momenty, ktoré by ste chceli vrátiť späť alebo ich znova zažiť. Cestovať v čase sa zatiaľ nedá, ale najkrajšie spomienky sa dajú premeniť na niečo hmatateľné, čo budete mať na očiach každý deň.

spomienky

Fotoobraz do bytu aj kancelárie

Fotka ako obraz, ktorý sa dá zavesiť na stenu vám bude každý deň pripomínať výnimočné momenty a výnimočných ľudí vo vašom živote. Ako obraz môžete použiť rodinnú fotku z oslavy, fotku z romantickej dovolenky vo dvojici alebo foto vášho domáceho miláčika. Môže to byť naozaj čokoľvek, ale ide hlavne o to, aby ste z toho mali radosť a vyčarilo vám to každý deň úsmev na tvári. Fotoobraz môže zdobiť vašu obývačku alebo predsieň, hodí sa aj do kancelárie, aby ste mali svojich blízkych stále pri sebe.

Bežné veci s neobyčajným dizajnom

Aj taká obyčajná vec ako vankúš, ktorý máte na sedačke alebo v posteli môže byť plný krásnych spomienok. Platí to hlavne vtedy, keď máte vankúš s fotkou, nápisom alebo obrázkom, ktorý vo vás prebudí pozitívne emócie. Okrem toho môže byť takýto vankúš aj pekná dekorácia obývačky alebo spálne. A čo je hlavné, poskytne vám pohodlie ako každý správny vankúš.

Vec, ktorú používame denne je aj hrnček. Prečo si ho teda nevylepšiť niečím pekným, čo vám urobí náladu aj v pondelok ráno? Hrnček s fotkou vašej rodiny, západu slnka z poslednej dovolenky alebo spoločná foto s kamarátkami vás poteší aj keď práve nebudete mať na nič náladu. Pre zamilované páry je možné spraviť potlač aj na hrnčeky s uškom v tvare srdiečka. Môže to byť skvelý darček k výročiu, na Valentína alebo pri sťahovaní sa do prvého spoločného bytu. Okrem fotiek môžu byť na hrnčeku aj nápisy, takže vašej fantázií sa v tomto prípade naozaj medze nekladú.

.Find all the info that you need about " dentist in bulleen manninghamdentist " at http://manninghamdentist.com.au